Aktualitet

Paris, 26 te vrare!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:14 - 13/11/15 |
root

Numri i te vrareve ne Paris mendohet se eshte 26. Kete deklaron BBC duke ju referuar burimeve te policise Franceze. Por edhe ky numer eshte ende provizor. Po sipas policise, mendohet qe nje numer pengjesh mbahen ende ne nje godine publike. Por nuk ka me shume te dhena per kete. Parisi eshte krejt i shokuar sipas te dhenave. Rruget jane zbrazur dhe ne qytet eshte kthyer tmerri i Janarit kur u vrane karikaturistet dhe gazetaret e Charlie Hebdo!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas