Aktualitet

Paris, 60 pengje ne duart e terroristeve!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:20 - 13/11/15 |
root

60 veta jane ende ne duart e pengmarrwsve qe mendohet se jane terroriste ne Sallen e koncerteve Batalan ne Paris, ne qender te qytetit. Nuk ka asnje te dhene se kush jane pengmarresit dhe cfare po ndodh me pengjet, por ne transmetimet live degjohen klithma dhe thirrje per ndihme. Policia po rrethon vendin. Nderkohe shperthime dhe krisma ka pasur edhe ne 3 zona te tjera te qytetit!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas