Aktualitet

100 pengje dhe 35 te vdekur, tragjedi ne Paris!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:29 - 13/11/15 |
root

BBC njofton se numri i pengjeve ne Hollin e koncerteve Bataclan ne Paris mendohet se eshte me shume se 100 vete. Nderkohe policia njofton se numri i te vrareve eshte 35 dhe ende provizor. Vetem ne nje restorant jane numeruar 11 trupa pa jete. Por serish edhe ky eshte nje bilanc provizor. Policia nuk di te thote se kush jane sulmuesit!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas