Kryesore

Parashikimi i motit, 23 dhjetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:06 - 23/12/20 |
Opi Nion

Vranësirat dhe kthjellimet mbizotërojnë gjatë paradites në vend, ku në zonat veriore vranësirat janë më të shpeshta, ndërsa rajoni Jugor mbetet me kthjellime. Por pasditja dhe orët e natës ri-kthejnë motin e kthjellët në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga  -1°C deri në 16°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët./ Opinion.al

Pas