Kryesore

Parashikimi i motit, 21 maj 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:47 - 21/05/20 |
Opi Nion

Ditën e sotme vendi ynë do të karakterizohet nga vransëria të cila do të sjellin reshje shiu.

Më të theksuara do të jenë reshjet në zonat jugore por gjatë orëve të mbrëmjes moti do të përmirësohet gradualisht.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat 9°C deri në 27°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 45 – 55 km/h nga drejtimi verilindor-veriperëndimor duke krijuar dallgëzimin 5 ballë./ Opinion.al

Pas