Kryesore

Parashikimi i motit, 17 shtator 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:42 - 17/09/20 |
Opi Nion

Paraditja në territorin shqiptar mbetet më kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta, të cila pas mesditës dhe kryesisht gjatë mbrëmjes pësojnë zhvillim duke sjellë shira herë pas herë në formën e shtrëngatave.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen më të paktën 4°C në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 32°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verior-Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 4 ballë./ Opinion.al

Pas