Kryesore

Parashikimi i motit, 15 Tetor 2020


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:43 - 15/10/20 |
Al Do

Sipas MeteoAlb, vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta mbizotërojnë vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës duke gjeneruar dhe shira të pakët. Por duke ju afruar pasdites vranësirat zhvillohen duke sjellë rrebeshe shiu në të gjithë vendin.

Ndersa mbrëmja dhe nata sjellin reshje mesatare dhe intensive në territor.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 23°C.

Pas