Aktualitet

Parashikimi i motit, 1 prill 2021


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 01/04/21 |
Opi Nion

Gjatë ditës së sotme vendi ynë do të mbetet në ndikimin e motit të kthjellët deri orët e vona të pasdites kur në skajin verior dhe verilindor do të ketë shfaqe të vranësirave të lehta. Parashikohet që mbrëmja dhe nata të vijojnë të njëjtat kushte atmosferike.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke u luhatur nga 1°C  deri në 24°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 20 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët./Opinion.al

Pas