Te Fundit

VIDEO/Rama: Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 01/04/21 |
Opi Nion

Teksa na ndajnë 24 ditë nga zgjedhjet parlamentare, kryeministri, Edi Rama e ka nisur ditën me me një mesazh mbi rëndësinë që ka arsimimi i brezave të rinj.

“Shqipëria dhe fëmijët e ardhmja jonë, si një diell i vetëm”, shkruan Rama. Krahas këtij mesazhi Rama ka publikuar një video të rindërtimit të shkollave 9-vjeçare“Ahmetaq”, “Shaqe Mazreku”, “Ramazan Subashi”.

Kujtojmë se “Shqipëria e ardhmja jonë”  është dhe motoja e PS në zgjedhjet e 25 prillit./Opinion.al

Pas