-Jetë dhe Stil

Papa Françesko vesh këpucë shqiptareBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:30 - 24/10/15 |
root

Këto këpucë të kuqe me shqiponjën dykrenare, që duken shumë stil dhe shumë të bukura janë dizenjuar nga këpucari Petrit Kozeli. Ato ai ka vendosur që t’ia bëj dhuratë, Papa Françeskos, si kujtim i përvjetorit të parë të atit të Shenjtë në Shqipëri. Urojmë që Papa ti veshë sa më shpesh këto këpucë…

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. z.Petrit , brravo te qoft … por ste falet qe te bash nji fhurat till e te tjetersosh simbolin ton … ne nuk kena shqipnje me nji pjes te sqepit por me dy … dhe gjuha ne mes … kjo qe ju keni vu ketu asht made in china … sasht shqiponje Shqiptare … ste falet nji gabim i till. Respekte…

Pas