-Jetë dhe Stil

Foto/lajm: Si bëhej reklama e librave në kohën e miqësisë shqiptaro-kineze


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 24/10/15 |
root

Shihni këtë fotografi, për të kuptuar si bëhej reklama e librave në periudhën e komunizmit…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas