Sport

Panucci refuzon t’i japë intervistë, shpërthen Ilda Bejleri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:44 - 10/10/18 |
b.f

Pas ndeshjes me Jordaninë e cila doli në barazim, Kristian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” dhe Ilda Bejlerin.

Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe të panelit të platfomrës dixhitale që transmeton edhe ndeshjet e Kombëtares.

Ilda Bejleri, e cila e priste me mikrofon në dorë trajnerin, e ka cilësuar arrogant dhe aspak korrekt trajnerin.

Ndërkohë, ish-trajneri i kombëtares, Astrit Hafizi, e ka cilësuar të pavend sjelljen e trajenrit të Komëbtares.

Pas