Aktualitet

Pamje të rënda/ Rëndohet bilanci i aksidentit pranë Kavajës  Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:05 - 04/08/22 |
Opi Nion

Pamje të rënda mbërrijnë nga aksidenti në aksin Rrogozhinë-Elbasan, ndërsa policia njofton se dyshohet për 2 viktima.

Njoftimi nga policia

Më datë 04.08.2022, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, një mjet kamion me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip “Benz” me drejtues ende të paidentifikuar.

Si pasojë e aksidentit, dyshohet se mund të kenë humbur jetën dy persona.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas