Kronikë

Foto/Identifikohet viktima nga aksidenti në RrogozhinëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:20 - 04/08/22 |
Opi Nion

Është arritur të identifikohet viktima e aksidentit te rëndë i ndodhur këtë paradite në vendin e quajtur “Bishti  Zhurit” në Rrogozhinë. Burime nga policia bëjnë me dije se është fjala për  27-vjecarin Festim Meçe.

Dyshimet janë se në mjet ndodhen edhe persona të tjerë, por fatkeqësisht Benzi ka mbetur i bllokuar prej më shumë se 1 ore poshte kamionit dhe ende nuk eshte konfirmuar numri i tyre./Opinion.al

 

Pas