Aktualitet

Arjan Tase nipi i Ballës? Deputeti: Vampirë mediatikë, të marr dënim shembullorBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:11 - 04/08/22 |
Opi Nion

Kreu i grupit kuvendor të socialistëve ka zgjedhur gjuhën e Kryeministrit Rama për të etiketuar mediat në lajmet që shkruajnë rreth ngjarjes së Himarës.

Duke publikuar linkun e një portali, i cili shkruan se Arjan Tase ishte nipi i tij, Balla I cilëson mediat vampirë, ndërsa shprehet se nuk ka asnjë lidhje me ish-komisarin dhe kërkon dënim shembullor për të. “Si ka mundësi që këta lloj vampirësh mediatikë dhe nga mbrapa politikë arrijnë të shpifin&sajojnë deri në këtë pikë. Asnjë lidhje me këtë individ që duhet të marrë dënim shembullor”, shkruan Balla./Opinion.al

Pas