Kryesore

Paloka: “Xhuxhin” e njeh gjithë Durrësi, e kanë rrahur me shpulla


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:42 - 26/10/18 |
b.f

Partia Demokratike pretendon se “xhuxhi” në përgjimet e trafikantëve është kryetari i Bashkisë së Durrësit, Rrahman Rraja. Sot Edi Paloka komentoi deklaratat e mbrëmshme të Dakos në “Opinion”, duke thënë se “ai i mohoi të gjitha, por durrsakët e njohin dhe e dinë se ka qenë zari i të fortëve”.

Statusi i plotë i Palokës

Xhuxhi “supermani” që e di gjithë Durrësi se është zari i “të fortëve”. E kanë rrahur me shpulla e kanë poshtruar si kanë mundur. I kanë marrë dhe familjaret për “shëtitje me makinë” kur ju ka vonuar plotësimin e premtimeve që ju ka bërë për zgjedhje…

I mohoi të gjitha por të gjitha i dijnë durrsakët dhe nuk i fsheh dot as sot e ca me shumë nesër kur të mos ketë as të Gjatin as Arten apo Doniken që ta mbroje. Jane aty; pronat publike, tenderat, lejet e te gjitha favoret qe ju ka bere, jo vetem një bandë.

Vazhdon te bej “cubin” dhe te kercenoje se votat i merr prape njesoj si djali i Rrahmanit ne biruce per perdhunim apo si shefi i tij kryelegeni, nga karrigia e kryeministrit. Vazhdoni, per aq sa dhe shqiptaret te durojne…

Pas