InstaBIZ

Pak ditë nga vdekja e ish-it, Ariana gjen ngushëllim ku s’ua merr mendja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:02 - 17/09/18 |
el ida

Pas ndarjes tragjike nga jeta të ish-të dashurit Mac Miller nga mbidoza e drogës ,  Ariana Grande ka gjetur ngushëllim tek kafshët. Këngëtarja publikoi disa fotografi  në profilet e saj zyrtare në rrjetet sociale,  ku shfaqej duke përkëdhelur një derrkuc të vockël.

Anëtari më i ri i familjes po pushon në krahët e këngëtares në njërën nga fotot. Ndërsa në tjetrën po merr një sy gjumë mbi trupin e të dashurit të Arianës, Pete Davidson.

Mesa duket, çifti ka vendosur të adoptojë një derrkuc  dhe të kujdesen së bashku për të.

Pas