Aktualitet

OSHEE njofton stakim të energjisë, ja zonat dhe oraret


               Publikuar në : 09:14 - 16/08/19 |
el ida

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike ditën e sotme. OSSHE njofton se stakimi i energjisë do të bëhet për shkak të punimeve në disa kabina, teksa specifikon zonat dhe oraret.

Njoftimi i OSSHE:

Në kuadër të realizimit të #investimeve nga Drejtoria Rajonale #OSHEE, më 16 gusht do të punohet në disa kabina, sipas orareve dhe zonave si vijon:

0‪9.00-14.00‬

Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor

0‪9:00‬-‪15:00‬

Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”

‪09:00‬-‪11:00

Zona Fushe Mezez pjesërisht‪

13:00‬-‪15:00

‬Rruga “Teodor Keko” pjesërisht

Pas