Aktualitet

Ori Nebiaj kandidate për deputete në listat e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:30 - 08/03/21 |
Opi Nion

Moderatorja e njohur Oriela Nebiaj rikthehet në Partinë Demokratike për të kandiduar për deputete në zgjedhjet elektorale e 25 Prillit.

Në listën e zbardhur nga Opinion.al Nebiaj renditet e 18 në listën e Tiranës.

Kujtojmë që Nebiaj ka qenë më herët zëdhënëse e Partisë Demokratike dhe kandidate për drejtimin e FRPD-së përballë Belind Këlliçit.

Më pas ajo u shkëput nga politika duke iu dedikuar ekranit si moderatorë në disa emisione televizive e siç duket tashmë është rikthyer sërish./Opinion.al

Pas