Politikë

Zgjedhjet/ Rama garon i teti në Vlorë dhe Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:11 - 08/03/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka vendosur të garojë i teti në qarkun e Durrësit dhe Vlorës. Ndërkohë në selinë e PS vijojnë kalkulimet e fundit para zyrtarizmit të listës me 140 kandidatë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Rama është larguar nga selia pas përfundimit të mbledhjes së kryesisë, ndërsa emrat do të lexohen nga sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla.

Pas