Te Fundit

Opinion/Të gjithë ne studio flasin për seksin? 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:24 - 18/11/15 |
b.f

Tema e sotme në Opinion, është ngacmuar nga sondazhi i zhvilluar në faqen Opinion.al, për të gjetur vazjën më seksi në Shqipëri. Të ftuarit janë gati dhe pas pak minutash, të gjithë do të flasin për seksin. Cfarë mendojnë?

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas