Aktualitet

Alarm atentatesh në Romë dhe Milano 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:05 - 18/11/15 |
b.f

FBI ka dhënë alarmin e atentateve për Italinë. Janë pikërisht Roma dhe Milano, qytetet për të cilat FBI njofton se ka sinjalin që mund të jenë objektiva të sulmeve në sheshet San Pietro, Duomo dhe teatri  Scala.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas