Aktualitet

Policia italiane në këmbë, forcon masat pas alarmit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:11 - 18/11/15 |
b.f

Policia italiane është ngritur në këmbë dhe ka forcuar masat e sigurisë, pas një informacioni që kanë marrë nga FBI për një rrezik atentatesh në objektet e rëndësishme dhe ato të kultit, kryesisht ne Rome dhe Milano.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas