Te Fundit

Ku ka mëkatuar Jorida Rustemi?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:43 - 18/11/15 |
b.f

Ende pa nisur diskutimi televiziv, pastori Akil Pano sapo ka hyrë në studion e “Opinion” është parë të diskutojë me psikologen Jorida Rustemi dhe nuk  ka hezituar të vërë në dukje Biblën që mban në dorë. Cfarë ka dashur të theksojë pastori?

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas