Emisionet

Opinion/ Vrasja e 8-vjeçarit, krim mostruoz në Fier


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:18 - 17/11/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (16 nëntor) në emisionin “Opinion” mbi temën “Vrasja e 8 vjeçarit, krim mostruoz në Fier.

Ndërkohë tema e dytë ku është fokusuar emisioni “Opinion” është afera prej 18, 3 milion eurosh, ku përfshihet emri i Rezart Taçit.

Në pjesë e tretë të emisionit “Opinion” është diskutuar dhe për ngjarjen e disa ditëve më parë në Astir, ku mbetën të vrarë Erigers Mihasi dhe Armand Dumani.

Të ftuar në studio për të diskutuar për këto çështje kanë qenë:

Artan Hoxha,

Klodiana Lala,

Armand Bajrami,

Glidona Daci

Ne lidhje direkte:

Anila Sefa

Spartak Koka,

Fatjona Medini

Flamur Vezaj

Për me teper ndiqni emisionin:

Pas