Kryesore

“18 dhjetori bashkim i PD”,Basha krerëve të degëve:Beteja mes PD i shërben Ramës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 17/11/21 |
Opi Nion

Në mbledhjen me 71 kryetaret e degëve të PD, Kryetari i PD, Lulzim Basha theksoi si detyrë kryesore që Partia Demokratike të dalë e bashkuar nga Kuvendi i 18 dhjetorit.

Qëllimi kryesor është vazhdimi i betejës kundër Ramës, mësohet se ka thënë Basha.

Rama është kundërshtari ynë i përbashkët, pavarësisht çfarë mendojmë në këtë situate që po kalojmë. Beteja me njeri- tjetrin nuk na çon askund. I shërben vetëm Ramës dhe patericave të tij, që po bëjnë gjithçka që beteja mes nesh të çojë në një ndarje të partisë. Ju jeni dëshmitarë të kësaj”- tha Basha./Opinion.al

Pas