Emisionet

Opinion/ U ulën bashkë, po tani?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:10 - 17/01/20 |
el ida

Mbrëmjen e 16 janarit 2020 në programin “Opinion” u diskutua për marrëveshjen e re mes qeverisë dhe opozitës për reformën zgjedhore.

Çfarë do të ndryshojë reforma zgjedhore, çfarë garancie do të japë për zgjedhjet, çfarë ndryshimesh sjell për vendin, a ishte e vonuar arritja e kësaj marrëveshje, a i jep fund krizës dhe çfarë do të ndodhë tani, ishin disa nga çështjet e diskutuara nga Lorenc Vangjeli, Paskal Milo, Dash Shehi, Armand Shkullaku, Endri Shabani, Fitim Zekthi dhe Ralf Gjoni.

Në pjesën e tretë të emisionit u shfaq një histori interesante që tregon si punohet në minierën e kromit në Bulqizë.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:


Pas