Emisionet

Opinion/ Tërmeti, viktima dhe frikë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 27/11/19 |
Geljano Fataj

Shqipëria u godit nga një tërmet i fuqishëm prej 6.4 ballësh duke shkaktuar me dhjetëra viktima dhe qindra të plagosur.

Mbrëmjen e së martës në emisionin “Opinion” me drejtues Blendi Fevziun diskutua rreth pasoja kolosale që po kalon vendi për shkak të tërmetit.

Të ftuar në studio ishin ish-drejtori i emergjencave civile Shemsi Premçi, inxhinierja Lule Bozo, sizmologu Rrapo Ormëni, gazetari Juxhin Mustafaraj dhe kryeredaktori i departamentit të informacionit në Tv Klan, Fatos Hakorja./Opinion.al/

Pas