Emisionet

“Opinion”/ Të panjohurat e votimit!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:05 - 07/04/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emsionin “Opinion” mbi temën “Të panjohurat e votimit!”.

I ftuar për këtë temë ka qenë kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi teksa ka folur për të gjitha detajet por dhe pikëpyetjet mbi fletën e votimit.

Një tjetër ngjarje e cila ka tërhequr vëmendjen dhe është diskutuar në emisionin “Opinion”  ka qenë gjyqi me Beccheti-n. Kjo temë është diskutuar nëpërmjet 2 lidhjeve  të drejtpërdrejta.

  • Medina Jasini
  • Ledina Mandija

Ndërkohë që gjatë mbrëmjes së të martës është transmetuar se si është një ditë e fushatës elektorale e Luljeta Bozos dhe Najada Çomos, të dyja kandidate për deputete në qarkun e Tiranës nga listat e Partisë Socialiste.

Në pjesën e tretë të emisionit  është transmetuar një insert mbi fushtën elektorale në vend./Opinion.al

Pas