Emisionet

Opinion/ SPAK urdhëron 32 arrestime, bosët arratisen!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:23 - 20/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të enjten (19 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën: SPAK urdhëron 32 arrestime, bosët arratisen!

“Opinion” është fokusuar te operacioni i  SPAK, i cili lëshoi 32 urdhër arreste, nga të cilat janë arrestuar 18 persona, disa prej të cilëve ndodhen në qeli.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

 1. Fatjona Mejdini
 2. Julian Kasapi
 3. Eugen Beci
 4. Spartak Koka

Ne lidhje:

 1. Glidona Daci
 2. Artan Hoxha
 3. Klodiana Lala

Ndërkohë në pjesën e dytë të emisionit “Opinion” është diskutuar për 8 emrat e parë për president të propozuara nga deputetët e PD në mbledhjen e grupit parlamentar.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:  

 1. Enton Abilekaj
 2. Ervis Iljazaj

Ne lidhje direkte:  

 1. Edi Paloka
 2. Dashnor Sula

Në pjesën e tretë “Historitë e së enjtes” është transmetuar një material për turizmin medikal të mbjelljes së flokëve. “Opinion” është ndalur në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup dhe ka trajtuar këtë fenomen të ri që po kthehet në trend ku një rol të veçantë luajnë gratë ose të dashurat e personave që mbjellin flokët.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

 

Pas