Emisionet

Opinion/ Sipërmarrës Made in Albania!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:14 - 02/07/20 |
el ida

Mbrëmjen e 1 Korrikut, në programin “Opinion” u diskutua për një miksim mes artizanatit dhe sipërmarrjes Made in Albania.

Pjesë e panelit ishin Olsjana Ajdini, Orgesa Kalemi, Nika Qirjaqi, Franc Shllaku, Elisa Baze, Briselda Reka, Bela Maci, dhe Imarjo Ziraj.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas