Emisionet

Opinion/ Seriali Berisha-Basha, episodi përjashtimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:12 - 12/01/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (11 Janar) në emisionin “Opinion”, mbi temën “Seriali Berisha-Basha, episodi përjashtimet”.

Emisioni “Opinion” është fokusuar sërish në zhvillimet brenda Partisë Demokratike, ku është folur për mbledhjen e kryesisë ku pas 9 orësh u vendos përjashtimi përfundimtar i Sali Berishës si dhe i një numri deputetësh, ndërsa janë pezulluar disa të tjerë.

Për këtë çështje është diskutuar me të ftuar në studio:

Astrit Patozi

Artan Hoxha

Alfred Lela

Çlirim Gjata

Baton Haxhiu

Preç Zogaj

Lidhe direkte:

Fatbardh Kadilli

Në pjesën e tretë është transmetuar një material përmbledhës i ngjarjeve të ditës.

Pas