Aktualitet

Opinion-Rama: Kombëtarja, të gjithë kryeministrat sillen kështu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:15 - 22/10/15 |
root

Pyetjes se gazetarit Fezviu nëse ishte një grabitje e kombëtares të mos i lejoje të takonin tifozët, por ti fusje në kryeministri dhe tu flisje kundër Berishës, Rama u përgjigj se ceremonia ishte organizuar te ishte ashtu edhe sikur te mos kualifikoheshim. “Une nuk bera asgje me shumë se c’bëjne kryetarët e tjerë qeverisës”. Kundërpyetjes se gazetarit Fevziu se nuk di ndonjë rast tju kenë mbajtue 30 minuta fjalim, Rama tha se “Unë di plot raste. Une nuk di ndonje rast kur s’mund të ketë ndodhur, Une fola aty për ata që e braktisën kombëtaren pas humbjes dramatike në Elbasan- Arena”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas