Te Fundit

Kryeministri Edi Rama, pak përpara emisionitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 22/10/15 |
b.f

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Altjon Oni Xheja Shume zor ti vij ramiut Fejzi permenda pse ne lushnje eshte drejtor policia qe ka qen i denuar oer korrupsjon e pedofil tani eshte drejtor spitali ne Lushnje…? Dhe po ne lushnje gjici ka mbi 90% te rojve privat dhe Rama eshte njeri i pa besuar ky do te mbuloj mutin me shurre dhe pse be kete kohe qeveria i ka 4 fishuare komunikimet me operatoret..? njriu i pa besuar kurr nuk beso Spitali nen tereza nje soje eshte nuka grupe gjaku rama ja fut pordhes dhe ky ja ka futur disa viza

Pas