Te Fundit

Rama: Raporti i KLSH për Gjiknurin hartim politik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:37 - 22/10/15 |
root

Lidhur me raportin e Kontrollit të Lartë të Shtetit, i cili akuzonte për shkelje ministrin Gjiknuri, Rama tha se ky është hartim politik dhe nuk është raport auditimi që të vërtetojë shkeljet që ka bërë qeveria. “Ky dokument ka demaskuar KLSH-në. Sa për CEZ negociata kanë qenë të shkelqyera. Pasi Cez mund të merrte 800 milion euro”, tha Rama.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas