Emisionet

Opinion/ Pse dhe si po rikthehet Covid-19


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:49 - 03/07/20 |
el ida

Mbrëmjen e 2 Korrikut në programin “Opinion” ishte e ftuar Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila foli për situatën e koronavirusit në vend, rritjen e raste të reja, dhe a rrezikojmë që të izolohemi për një kohë më të gjatë nga BE.

Po ashtu i ftuar në “Opinion” ishte i ftuar kryeministri kosovar, Avdullah Hoti, i cili foli për aktakuzat ndaj Thacit, marrëdhëniet dhe projektet ekonomike mes dy vendeve, si dhe dialogun Kosovë-Serbi.

Në fund të programit u transmetua një dokumentar që trajton 2 Korrikun e vitit 1990, ikjen e shqiptarëve nëpërmjet ambasadave të huaja.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas