Emisionet

Opinion/ Problemi më i madh i të rinjve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:30 - 08/07/20 |
el ida

Problematika e të rinjve ishte në fokus të emisionit “Opinion” mbrëmjen e 7 Korrikut.

Cfarë i detyron ata të largohen nga Shqipëria, pse duan të emigrojnë ata, dhe cilat janë vendet që preferojnë ata, ishin disa nga cështjet e trajtuara nga Alion Çaçi, Kejdi Mehmeti, Leart Kola, Igli Tola, Siverjona Kuqi, Franceska Muço, Ergys Mertiri dhe Arsejda Gjyli.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas