Emisionet

“Opinion”/ Përse burrat vrasin gratë?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:31 - 13/10/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” mbi temën ” Përse burrat vrasin gratë?”.

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë kanë qenë: Eni Çobani, Blendi Salaj, Enida Bozheku, Mentor Kikia, Zhaklin Lekatari, Klodiana Kapo, Liridona Beqiri.

Kjo temë është diskutuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit me gazetarin Blendi Fevzi dhe të ftuarit në studio./Opinion.al

Pas