Emisionet

Opinion/ Përplasje në protestën e opozitës!


               Publikuar në : 11:46 - 04/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 3 qershorit në programin “Opinion” u diskutua mbi përplasjet gjatë protestës së opozitës së bashkuar.

Të ftuar për të diskutuar për tensionet e protestës, cila është zgjidhja e krizës,dhe mbi atë çfarë do të ndodhë në 30 qershor, ishin Mentor Kikia, Mark Marku, Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli dhe Artan Hoxha.

Emisioni i plotë në videot e mëposhtme:

Pas