Emisionet

“Opinion”/ Përplasja e listave!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:15 - 10/03/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” për përplasjet mes partive, që kanë ardhur pas bërjes publike të emrave të cilët do të kandidojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

Për të folur për këtë temë në studio të ftuar kanë qenë:

  • Baton Haxhiu
  •  Armand Shkullaku
  •  Redi Shehu
  • Artan Hoxha
  •  Juli Xhokaxhi

Ndërkohë që në lidhje direkte ka qenë:

  • Flutura Açka
  • Edona Bilali

Në pjesën e tretë të emisionit janë transmetuar intervistat e Jorida Tabakut dhe Ervin Buashtit të dy në listatat e kandidatëve të PD dhe PS./  Opinion.al

Pas