Emisionet

“Opinion”/ Një pjesë Shqipërie jashtë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:53 - 26/05/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën në emisionin “Opinion” për temën “Një pjesë Shqipërie jashtë!”.

Të ftuar në studio për të diskutuar këtë temë sëbashku me gazetarin Blendi Fevzi, kanë qenë:

  1. Dritan Haxhia
  2. Shpëtim Redo
  3. Sandran Xheleshi
  4. Alba Bajraktari
  5. Florian haçkaj
  6. Xuliana Pepmarku
  7. Matilda Gjini
  8. Jola Hasimi
  9. Medlir Mema

Kjo temë është trajtuar në pjesën e parë dhe të dytë të emisionit.

Ndërkohë që në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një përmbledhje nga një reportazh i zhvilluar në 5 maj të vitit 1999 gjatë një interviste me Mbretëreshën e Shqipërisë, Grealdin./Opinion.al

Pas