Emisionet

Opinion/ Lëvizjet e fundit të Lulzim Bashës!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:34 - 15/01/21 |
Doriana Çepunaj

Mbrëmjen e së enjtes (14 janar 2021) në emisionin “Opinion” ka qenë i ftuar kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Përballë panelit të gazetarëve, Basha ka folur për zhvillimet e fundit politike brenda opozitës, raportet me aleatët zgjedhorë,  retorikat e ashpra me mazhorancën si dhe përgatitjet e Partisë Demokratike për të shkuar në zgjedhjet e 25 prillit.

I ftuar: Lulzim Basha

Paneli i gazetarëve:

Mirela Milori

Baton Haxhiu

Andi Tela

Lorenc Vangjeli

Ndërsa në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar një material i përgatitur në një nga zonat më problematike meteorologjike të Shqipërisë, që lidh Rrëshenin me Morinën, për treguar se çfarë vështirësish ka kjo rrugë dhe si mirëmbahet rruga./Opinion.al

Pas