Emisionet

“Opinion”/ Kush janë deputetët që lanë mandatin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 07/09/21 |
Opi Nion

Është diskutuar të hënën në emisionin “Opinion” mbi temën “Kush janë deputetët që lanë mandatin e fituar në zgjedhjet e 25 prillit.

Të ftuar në studio për këtë temë kanë qenë Mark Marku, Fatjona Mejdini, Julian Zyla, Ervis Iljazaj

Në lidhje direkte: Esiona Konomi, Klesiana Omeri

Në pjesën e tretë emisioni “Opinion” është përqëndruar në zhvillimet e Malit të Zi dhe trazitat e atjeshme./Opinion.al

Pas