InstaBIZ

Opinion ja si u veshën të ftuarit në program


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:22 - 15/11/15 |
root

Drejtorja e imazhit në Tv Klan, ka komentuar edhe këtë javë veshjet e të ftuarve të Opinion. Ja kush u veshë më mirë dhe më keq sipas saj.

Andrea Stefani

Në tendencën për të qenë ndryshe vjen në emision, sikur do shkojë në pazar ose në këtë rast është bërë gati për në mal.

12248861_10207481876063013_564071654_n

Armand Shkullaku, Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli, Luan Rama, Astrit Patozi

Janë në rregull sikur veshin uniformën kur vijnë në emision, s’mundohen as të ndryshojnë as të duken ndryshe. Janë korrekt me profilin e tyre.

132410

Labinot Gashi

Trend, stil, i kuruar, i përshtatur me veten, çorapja e shkurtër që gjithkund do dukej keq e përdorur bukur bën trend tërheq vëmendjen.

5

Çiljeta Xhilaga

Që di ku të zhvishet dhe ku të shkoj e veshur. Më pëlqen “Kardashiani” jonë.

6

Fatma Haxhialiu

Shumë stil 90-is për tek Opinion. O getat o bluzën .. Kjo veshje do ishte e përshtatshme për disko.

8

Greiss Petrovic

Appropriate. Të qetëson dhe kënaq ta shohësh. Në masën e duhur, në vendin e duhur.

9

Lida Hoxha

Little black dress e pagabueshme.

11

 

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas