-Jetë dhe Stil

5 gjërat që mësova nga seksi rastësor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 15/11/15 |
root

Seksi i rastësishëm përveçse është shumë interesant, ka edhe shumë anë të tjera pozitive. Ja cilat janë ato.

Gjatë kësaj marrëdhënie ne zgjedhim njerëz të cilët e kanë problem angazhimin, sepse edhe ne e kemi shumë problem të angazhohemi siç duhet në një marrëdhënie.

Stop përpjekjeve për të kuptuar sjelljet kontradiktore.

Aq shpejt sa nis si marrëdhënie, po shpejt ka për të përfunduar.

Nuk ke detyrime karshi këtij njeriu dhe nuk është e thënë që duhet ta takosh çdo natë.

Qetësohuni, relaksohuni dhe shijojeni këtë marrëdhënie rastërore dhe të shpejt, sepse është shumë “chill”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas