Sport

Manchester United, ja shuma marramendëse për Jamie Vardy


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 15/11/15 |
root

Manchester United dëshiron të blejë sulmuesin Jamie Vardy.

Menaxheri i klubit anglez, Louis van Gaal është i pakënaqur me fazën sulmuese dhe dëshiron të përforcohet qysh në janar.

“Star Sunday” shkruan se United ka bërë gati 20 milionë euro për sulmuesin Jamie Vardy, i cili ka shënuar radhazi në 9 ndeshjet e fundit për Leicester City.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas