InstaBIZ

Amarda Toska, shumë pranë njerëzve në nevojë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:46 - 15/11/15 |
root

Moderatorja Amarda Toska, ka hequr fustanet “glamour” dhe grimin e rënduar dhe është gjendur pranë njerëzve në nevojë. Një faqe në Facebook me emrin “Fundjava ndryshe”, ka postuar disa fotografi të moderatores, teksa çon ndihma për shtresat në nevojë. Ajo i ka dhuruar pak kohë dhe buzëqeshje, këtyre njerëzve që kanë vërtet shumë nevojë për mbështetje.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas