Emisionet

Opinion/ Haga akuzon Thaçin dhe Veselin!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 25/06/20 |
el ida

Haga akuzon Thaçin dhe Veselin, 48 orë para takimit në Ëashington! Kjo ishte tema e diskutuar mbrëmjen e së mërkurës në programin “Opinion”.

Baton Haxhiu dhe Agim Nesho diskutuan lidhur me këto aktakuza, pse vinë pikërisht në këtë moment, dhe cfarë do të ndodhë më takimin e parashikuar për 27 Qershor.

Në pjesën e dytë dhe të tretë të programit u transmetua një dokumentar i qershorit të vitit 1999, ku Blendi Fevziu dhe Andi Bushati, vizituan Prishtinën vetëm 48 orë pasi trupat e NATO-s kishin hyrë në Prishtinë.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

Pas