Emisionet

Opinion/ Dosja 339, BILD publikon përgjime të reja


               Publikuar në : 12:36 - 06/06/19 |
el ida

Mbrëmjen e 5 qershorit në programin “Opinion” u diskutua lidhur me përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane BILD.

Të ftuar për të diskutuar lidhur me përgjimet ishin gazetarët Fatos Hakorja dhe Basir Collaku, ndërsa në lidhje telefonike ishte kryebashkiaku i Shijakut, Ardian Kokomani.

Në pjesën e tretë të programit u shfaq një intervistë me gazetarin gjerman që publikoi shkrimin, Peter Tiede.

Emisioni i plotë në videon e mëposhtme:

 

 

Pas