Emisionet

“Opinion”/ Çfarë pritet nga Albin Kurti?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:16 - 16/02/21 |
Semiljana Azizi

Mbrëmjen e së hënës në emisionin “Opinion” është diskutuar për zgjedhjet elektorale në Kosovë, ku tashmë fituese është shpallur partia e Albin Kurtin, Vetëvendosja. (15 shkurt 2021)

Të ftuar në studio për të folur mbi këtë temë në pjesën e parë, me gazetarin Bledi Fevziu kanë qenë:

  1. Baton Haxhiu
  2. Blendi Salaj
  3. Kreshnik Çollaku
  4. Preç Zogaj

Në lidhjet të drejtpërdrejtë:

  1. Blerta Dalloshi Berisha
  2. Donika Emini

Në pjesën e dytë dhe pjesën e tretë është transmetuar një reportazh në Arkivin Kombëtar Shtetëror ku ndodhen dokumentat më me peshë dhe më unike në vend.

Në këtë reportazh gazetari Fevziu është shoqëruar nga drejtori i Arkivës së Shtetit, Ardit Bido./Opinion.al

Pas